Чому саме Вам необхідно вибрати ЛАМБРЕ?

24.07.2016 Просмотров: 226
Бізнес Ламбре та економія на споживанні парфюмерно-косметичного продукту

Чому саме Вам важливо вибрати ЛАМБРЕ? Тому, що сьогодні докорінно змінилось відношення до мережевого марнетингу. Традиційний вважається старою, а мережевий - це нова модель бізнесу. Використовуючи сучасні технології, соцмережі, нові методи роботи з клієнтом, він дає великі можливості для різних вікових категорій, створювати свій остаточний дохід. Особисто я, працюючи інженером-теплоенергетиком шукала додатковий дохід і це був значимий додаток до заробітної платні. 

Але з самого початку мені сподобалась унікальна можливість , яку дає дана сфера діяльності. Журнал Forbes рахує, що мережевий маркетинг є альтернативою  пенсійним фондам, які себе пережили. Я дуже люблю вчитися і ті знання і досвід які я надбала в мережевій індустрії не порівняю з двома своїми дипломами. А головне - навчилася змінювати на краще своє життя і життя людей, які стали моїми партнерами. Дуже важливо, що я правильно вибрала свою нішу - сфера бьюті кансалтинг, парфумерно -  косметичний напрямок.

І коли твоя справа приносить не тільки кошти, але й морально-естетичне задоволення, це надає ценсу життю. Зараз час професіоналів і моя команда,- це фахівці аромастилісти, візажисти і маркетологи. А мій досвід, дає можливість дистрибьюторам і клієнтам отримувати найкращі знання, послуги і якісний продукт.